Forum REC Revealing Enterprise Strona Główna
Strona glówna RECREC HomeFAQFAQSzukajSzukajUżytkownicyUżytkownicyGrupyGrupy RejestracjaRejestracja
ProfilProfilZaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomościZalogujZaloguj
Remont łazienki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum REC Revealing Enterprise Strona Główna -> Co jeszcze...?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzenka22Walc1

PostWysłany: 08 Maj 2020 13:22    Temat postu: Remont łazienki Odpowiedz z cytatem

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ken

PostWysłany: 18 Maj 2020 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinieneś znaleźć i przeczytać o nich opinie zwykłych ludzi i budowniczych, którzy coś zamówili. Ogólnie rzecz biorąc, musisz pomyśleć i zapytać ich, jakie materiały używają i jaka jest gwarancja jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GeorgKost

PostWysłany: 18 Maj 2020 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość jest dość ważną rzeczą w budownictwie. Naprawdę powinieneś być pewien jakości tego, czego będziesz używać. Mogę doradzić dość wiarygodnych i odpowiedzialnych dostawców, którzy wiedzą, jak to zrobić sklejka drewniana Mają bardzo dobre ceny, zawsze robią zniżki dla Stałych Klientów i mogą znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat konkretnego materiału. Jednym słowem będą Ci odpowiadać.
Powrót do góry
Walter

PostWysłany: 20 Maj 2020 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyslow jest cala masa jak widac.
Powrót do góry
asia.misiak94

PostWysłany: 22 Maj 2020 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, warto to zrobić latem
Powrót do góry
patryk.milka95

PostWysłany: 23 Maj 2020 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inspiruj się na pintereście
Powrót do góry
Bolton

PostWysłany: 14 Lip 2020 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to naprawdę wszystko jest całkiem piękne, ale warto zadbać o jakość wszelkich materiałów, których użyjesz, aby później nie było ci przykro, jeśli coś z czasem zacznie się pogarszać. Więc robię zakupy u tego dostawcy https://artekon.pl/materialy-plytowe/plyty-mdf/ Mają najlepszą reputację i bardzo dobry asortyment. Ponadto pracują tam doświadczeni sprzedawcy i zawsze mogą doradzić coś dobrego. Ogólnie polecam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum REC Revealing Enterprise Strona Główna -> Co jeszcze...? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: